Property 60133 photo 1
Property 60133 photo 2
Property 60133 photo 3
Property 60133 photo 4
Property 60133 photo 5
Property 60133 photo 6
Property 60133 photo 7
Property 60133 photo 8
Property 60133 photo 9
Property 60133 photo 10
Property 60133 photo 11
Property 60133 photo 12
Property 60133 photo 13
Property 60133 photo 14
Property 60133 photo 15
Property 60133 photo 16
Property 60133 photo 17
Property 60133 photo 18
Property 60133 photo 19
Property 60133 photo 20
Property 60133 photo 21
Property 60133 photo 22
Property 60133 photo 23
Property 60133 photo 24
Property 60133 photo 25

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 220 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the area of ​​Kalivia Thorikou

Garden 750 sq.m

Warehouse 50 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14848
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8142
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38393
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
490 000 € 2969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20949
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 2956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10357
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
505 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12794
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
420 000 € 2270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4279
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა