Property 57343 photo 1
Property 57343 photo 2
Property 57343 photo 3
Property 57343 photo 4
Property 57343 photo 5
Property 57343 photo 6
Property 57343 photo 7
Property 57343 photo 8
Property 57343 photo 9
Property 57343 photo 10
Property 57343 photo 11
Property 57343 photo 12
Property 57343 photo 13
Property 57343 photo 14
Property 57343 photo 15
Property 57343 photo 16
Property 57343 photo 17
Property 57343 photo 18
Property 57343 photo 19
Property 57343 photo 20
Property 57343 photo 21
Property 57343 photo 22
Property 57343 photo 23
Property 57343 photo 24
Property 57343 photo 25
Property 57343 photo 26
Property 57343 photo 27
Property 57343 photo 28
Property 57343 photo 29
Property 57343 photo 30

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

The building is located in Aigaleo area.

8 apartments of 50 sq.m. (1 bedroom plus children's room in each apartment) and 1 studio 20 sq.m. garage spaces for each apartment, storage rooms. sold whole, suitable for golden visa.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41086
  • ფართი 843 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
1 650 000 € 1645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11497
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
1 170 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38779
  • ფართი 688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 600 000 € 3047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40591
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 860 000 € 4087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11421
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9323
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 300 000 € 3975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19660
  • ფართი 327 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 600 000 € 1481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61717
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14250 m
იყიდება
1 380 000 € 2029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44026
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა