კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 277 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
პირეუსი
კასტელა - პასალიმანი
პასალიმანი
850 000 €
3069 €/m²
ობიექტის კოდი
57672
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
277 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
პასალიმანი (კასტელა - პასალიმანი) | პირეუსი (ატიკა)
Details
აშენების წელი:
1936
ოთახების რაოდენობა:
9
Levels:
3
Bathrooms:
3
Bedrooms:
6
WCs:
3
დაშორება ზღვიდან:
215 m
მანძილი აეროპორტამდე:
40 km
სერვისი
სარემონტო
აღწერა
The building is located in the Piraeus area
Ground floor 70 sq.m
1st 94 sq.m
2nd 94 sq.m
Room 19 sq.m
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
920 000 €
1869 €/m²
შენობა 492 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
49129
ფართი
492 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
890 000 €
1207 €/m²
შენობა 737 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
20539
ფართი
737 m²
მანძილი ზღვიდან
6500 m
იყიდება
1 170 000 €
1700 €/m²
შენობა 688 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38779
ფართი
688 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
850 000 €
1049 €/m²
შენობა 810 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44408
ფართი
810 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
1 200 000 €
2608 €/m²
შენობა 460 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42118
ფართი
460 m²
მანძილი ზღვიდან
15400 m
იყიდება
950 000 €
3006 €/m²
შენობა 316 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56358
ფართი
316 m²
Rooms
5
იყიდება
950 000 €
1900 €/m²
შენობა 500 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34841
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
800 000 €
871 €/m²
შენობა 918 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
35801
ფართი
918 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
1 070 000 €
2341 €/m²
შენობა 457 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14855
ფართი
457 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
1 150 000 €
1 060 000 €
4000 €/m²
შენობა 265 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60937
ფართი
265 m²
Rooms
5
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the