200 000 €
2500 €/m²
Property 35879 photo 1
Property 35879 photo 2
Property 35879 photo 3
Property 35879 photo 4
Property 35879 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1986
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

this flat is located in the  area  of Kallithea

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65010
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63015
  • ფართი 19 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
200 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64225
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65220
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2872 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63021
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65354
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა