180 000 €
1800 €/m²
Property 35874 photo 1
Property 35874 photo 2
Property 35874 photo 3
Property 35874 photo 4
Property 35874 photo 5
Property 35874 photo 6
Property 35874 photo 7
Property 35874 photo 8
Property 35874 photo 9
Property 35874 photo 10
Property 35874 photo 11
Property 35874 photo 12
Property 35874 photo 13
Property 35874 photo 14
Property 35874 photo 15
Property 35874 photo 16
Property 35874 photo 17
Property 35874 photo 18
Property 35874 photo 19
Property 35874 photo 20
Property 35874 photo 21

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The appartment is located in the district of Kallithea 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63006
  • ფართი 31 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
230 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65778
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60915
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65919
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65309
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
240 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64821
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66125
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 8125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64932
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა