230 000 € 220 000 €
2000 €/m²
Property 37455 photo 1

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in the Exarchia area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65001
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65252
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66015
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65764
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა