Property 36811 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Goudi area,Athens.

During this time the apartment is leased for 460 euro per month.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
245 000 € 2041 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59204
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
195 000 € 4148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66134
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60289
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56511
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 4
იყიდება
200 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65091
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 2039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65272
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა