Property 34859 photo 1
Property 34859 photo 2
Property 34859 photo 3
Property 34859 photo 4
Property 34859 photo 5
Property 34859 photo 6
Property 34859 photo 7
Property 34859 photo 8
Property 34859 photo 9
Property 34859 photo 10
Property 34859 photo 11
Property 34859 photo 12
Property 34859 photo 13
Property 34859 photo 14
Property 34859 photo 15
Property 34859 photo 16
Property 34859 photo 17
Property 34859 photo 18

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Agios Nikolaos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
135 000 € 2547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64812
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 3272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58219
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57429
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60136
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1
იყიდება
225 000 € 3082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52255
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
184 000 € 1672 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54850
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64835
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა