170 000 €
1889 €/m²
Property 22548 photo 1
Property 22548 photo 2
Property 22548 photo 3
Property 22548 photo 4
Property 22548 photo 5
Property 22548 photo 6
Property 22548 photo 7
Property 22548 photo 8
Property 22548 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • რემონტის წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the area of Ilioupoli district, nearby the metro station Ag. Ioannis (St. John), 5 min. by walking. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65778
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60320
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 9615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62960
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 4716 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60443
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
152 000 € 3304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60187
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62961
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
200 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59435
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა