420 000 €
2270 €/m²
Property 4279 photo 1
Property 4279 photo 2
Property 4279 photo 3
Property 4279 photo 4
Property 4279 photo 5
Property 4279 photo 6
Property 4279 photo 7
Property 4279 photo 8
Property 4279 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 185 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 2607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61796
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 4871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64787
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18058
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8115
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7
იყიდება
475 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13121
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა