374 000 €
41 €/m²
Property 59642 photo 1
Property 59642 photo 2
Property 59642 photo 3
Property 59642 photo 4
Property 59642 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9039 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 258 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
350 000 € 221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64295
  • ფართი 1580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50674
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56387
  • ფართი 10884 m²
  • მანძილი ზღვიდან 284 m
იყიდება
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33319
  • ფართი 4616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
375 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39514
  • ფართი 2420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
430 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55851
  • ფართი 5834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
365 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36851
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა