Property 55851 photo 1
Property 55851 photo 2
Property 55851 photo 3
Property 55851 photo 4
Property 55851 photo 5
Property 55851 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5834 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36756
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
600 000 € 253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44494
  • ფართი 2363 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
426 500 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36778
  • ფართი 12588 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
500 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50157
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
480 000 € 1263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50582
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44359
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
400 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26772
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა