Property 33319 photo 1
Property 33319 photo 2
Property 33319 photo 3
Property 33319 photo 4
Property 33319 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4616 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
695 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57192
  • ფართი 3518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24670
  • ფართი 2021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
500 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19868
  • ფართი 32500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52039
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7800 m
იყიდება
587 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25605
  • ფართი 106846 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
427 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26976
  • ფართი 9848 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40472
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა