Property 39514 photo 1
Property 39514 photo 2
Property 39514 photo 3
Property 39514 photo 4
Property 39514 photo 5
Property 39514 photo 6
Property 39514 photo 7

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2420 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

For sale land 2420 sq.m. with pre-approval for a hotel complex in Crete. There is possibility to build five maisonettes of 100m2 with a private swimming pool of 15 m2 each. The land is located on the main road that leads to the popular Karteros beach just seven minutes away. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26888
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63235
  • ფართი 4184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
427 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32314
  • ფართი 5695 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38518
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38697
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
400 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51471
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 836 m
იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34771
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
375 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39514
  • ფართი 2420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა