Property 64295 photo 1
Property 64295 photo 2
Property 64295 photo 3
Property 64295 photo 4
Property 64295 photo 5
Property 64295 photo 6
Property 64295 photo 7
Property 64295 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1580 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47178
  • ფართი 7857 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38847
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
500 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50157
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56387
  • ფართი 10884 m²
  • მანძილი ზღვიდან 284 m
იყიდება
300 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38520
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51460
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
375 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39514
  • ფართი 2420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა