375 000 € 310 000 €
50 €/m²
Property 52126 photo 1
Property 52126 photo 2
Property 52126 photo 3
Property 52126 photo 4
Property 52126 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6161 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 224 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
449 000 € 271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65403
  • ფართი 1654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
540 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54569
  • ფართი 18977 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
450 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38248
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
340 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44727
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
320 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44365
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
397 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38909
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51460
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m

სიახლეების დაგზავნა