კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5500 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ლასითის პრეფექტურა
აგიოს ნიკოლაოსი
ლიმნესი
400 000 €
72 €/m²
ობიექტის კოდი
50674
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5500 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
ლიმნესი (აგიოს ნიკოლაოსი) | ლასითის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
750 m
მანძილი აეროპორტამდე:
40 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
450 000 €
31 €/m²
სასტუმრო 14240 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
22997
ფართი
14240 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
400 000 €
47 €/m²
სასტუმრო 8500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
20455
ფართი
8500 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო 500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
19148
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
500 000 €
246 000 €
44 €/m²
სასტუმრო 5500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38518
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
3200 m
იყიდება
525 000 €
116 €/m²
სასტუმრო 4500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
47413
ფართი
4500 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
342 000 €
249 €/m²
სასტუმრო 1372 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
52320
ფართი
1372 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
399 000 €
370 000 €
139 €/m²
სასტუმრო 2660 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
40012
ფართი
2660 m²
მანძილი ზღვიდან
4800 m
იყიდება
350 000 €
221 €/m²
სასტუმრო 1580 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
64295
ფართი
1580 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
500 000 €
90 €/m²
სასტუმრო 5500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50669
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
360 000 €
24 €/m²
სასტუმრო 14565 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
41187
ფართი
14565 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the