Property 36851 photo 1
Property 36851 photo 2
Property 36851 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1450 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
300 000 € 603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65123
  • ფართი 497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
300 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38520
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
540 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54569
  • ფართი 18977 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 50802
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44016
  • ფართი 19280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
299 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40594
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m

სიახლეების დაგზავნა