Property 47413 photo 1
Property 47413 photo 2
Property 47413 photo 3
Property 47413 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 62 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44016
  • ფართი 19280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
620 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42251
  • ფართი 16903 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
700 000 € 127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33666
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
427 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32314
  • ფართი 5695 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
750 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32035
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63073
  • ფართი 16658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
587 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25605
  • ფართი 106846 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32160
  • ფართი 1294 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა