Property 59593 photo 1
Property 59593 photo 2
Property 59593 photo 3
Property 59593 photo 4
Property 59593 photo 5
Property 59593 photo 6
Property 59593 photo 7
Property 59593 photo 8
Property 59593 photo 9
Property 59593 photo 10
Property 59593 photo 11
Property 59593 photo 12
Property 59593 photo 13
Property 59593 photo 14
Property 59593 photo 15
Property 59593 photo 16
Property 59593 photo 17
Property 59593 photo 18
Property 59593 photo 19
Property 59593 photo 20
Property 59593 photo 21
Property 59593 photo 22
Property 59593 photo 23
Property 59593 photo 24
Property 59593 photo 25

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Nea Makri area

It has a cooling - heating system
Fully furnished and equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 2408 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65120
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 4189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65372
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11499
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
460 000 € 1437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51169
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60921
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 8
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა