285 000 €
1583 €/m²
Property 10489 photo 1
Property 10489 photo 2
Property 10489 photo 3
Property 10489 photo 4
Property 10489 photo 5
Property 10489 photo 6
Property 10489 photo 7
Property 10489 photo 8
Property 10489 photo 9
Property 10489 photo 10
Property 10489 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 180 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 2408 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65120
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
257 000 € 1917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13560
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65100
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65017
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65316
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65080
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 4035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64124
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 4722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56981
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა