Property 56981 photo 1
Property 56981 photo 2
Property 56981 photo 3
Property 56981 photo 4
Property 56981 photo 5
Property 56981 photo 6
Property 56981 photo 7
Property 56981 photo 8
Property 56981 photo 9
Property 56981 photo 10

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 280 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 72 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in Rafina area

Ground floor 72 sq.m €315,000
2nd floor 72 sq.m €370,000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 2408 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65120
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60921
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 8
იყიდება
280 000 € 3684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65143
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 4722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56981
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 5769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65576
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11499
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
315 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56980
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 2544 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65283
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა