Property 59197 photo 1
Property 59197 photo 2
Property 59197 photo 3
Property 59197 photo 4
Property 59197 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • Auctioned real estate

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 127 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

For sale, a commercial space with a total area of 127.38 sq.m, consisting of an open office area and 2 toilets. The building features a common elevator.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
120 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45649
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
170 000 € 2537 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43700
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
145 000 € 906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
197 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8526
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა