იყიდება - კომერციული ქონება 100 m² სალონიკში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები სიკეები
120 000 €
1200 €/m²
Property 45649 photo 1
Property 45649 photo 2
Property 45649 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1989
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 100 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A professional space of 100 sq.m. located in Sykies area of Thessaloniki, next to Papandreou Avenue, is for sale.

The facade is 4.5 meters long and is protected by a metal roller. The space is divided in two separate units, disposes of a WC and access tothecourtyard of a 1989 building.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
105 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36101
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
120 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45649
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა