Property 64656 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 32 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Thessaloniki City Center – For sale: fully renovated and furnished 32 sq.m. office on the 4th floor of a seven-story building with elevator, next to the metro station.

It features an open-plan space with kitchen and bathroom, security door, energy-efficient windows, individual heating/cooling, and full modern equipment.

Excellent investment property with the option to convert to residential use.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43808
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 900 000 € 1 600 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49962
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60360
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
320 000 € 3902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43198
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 600 000 € 1963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59895
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m

სიახლეების დაგზავნა