Property 48484 photo 1
Property 48484 photo 2
Property 48484 photo 3
Property 48484 photo 4
Property 48484 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1972
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • Access for people with special needs
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 100 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A ground floor commercial space of 100 sq.m., located at the heart of Menemeni district of Thessaloniki, just a few meters close to the main square, is for sale!

The corner, two-face store is located on a sidewalk, including an open space and two toilets.

It can host any kind of business, from small craftshops to a cafe, bar, restaurant.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
105 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36101
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
160 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20029
  • ფართი 48 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა