170 000 €
2537 €/m²
Property 43700 photo 1
Property 43700 photo 2
Property 43700 photo 3
Property 43700 photo 4

Details

  • წლიური: 5,30%
  • აშენების წელი: 1951
  • რემონტის წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 67 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56713
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
145 000 € 906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
170 000 € 2537 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43700
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
228 000 € 2257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58889
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
235 000 € 1146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50990
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
160 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20029
  • ფართი 48 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64649
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა