750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in the Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
840 000 € 6315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65020
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 120 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64496
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
880 000 € 6717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62389
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 5757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52988
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 7251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64741
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 030 000 € 6688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65335
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 5652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64139
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა