Property 52988 photo 1
Property 52988 photo 2
Property 52988 photo 3
Property 52988 photo 4
Property 52988 photo 5
Property 52988 photo 6
Property 52988 photo 7
Property 52988 photo 8
Property 52988 photo 9
Property 52988 photo 10
Property 52988 photo 11
Property 52988 photo 12
Property 52988 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1984
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 165 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Palaio Faliro area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 136 000 € 7282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65347
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58091
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 4673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64685
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 7857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64114
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 015 000 € 6766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65336
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 10593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64235
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 155 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38656
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
960 000 € 7007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50743
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა