570 000 €
3878 €/m²
Property 5879 photo 1
Property 5879 photo 2
Property 5879 photo 3
Property 5879 photo 4
Property 5879 photo 5
Property 5879 photo 6
Property 5879 photo 7
Property 5879 photo 8
Property 5879 photo 9
Property 5879 photo 10
Property 5879 photo 11
Property 5879 photo 12
Property 5879 photo 13
Property 5879 photo 14
Property 5879 photo 15
Property 5879 photo 16
Property 5879 photo 17

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 147 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

It is provided for sale an apartment in south side of Athens in Papagu area with good transport connection. It has comfortable rooms with all necessary furniture for a comfortalme life and spacies balcony with wonderful view to the cityscape.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
525 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44830
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7940
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41930
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 3145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3933
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
620 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65460
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60368
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65652
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა