470 000 €
3701 €/m²
Property 7940 photo 1
Property 7940 photo 2
Property 7940 photo 3
Property 7940 photo 4
Property 7940 photo 5
Property 7940 photo 6
Property 7940 photo 7
Property 7940 photo 8
Property 7940 photo 9
Property 7940 photo 10
Property 7940 photo 11
Property 7940 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 127 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57495
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65460
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
382 000 € 4961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58960
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4950 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56726
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 4
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
630 000 € 3264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60597
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 6
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
614 000 € 6395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65339
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა