Property 60368 photo 1
Property 60368 photo 2
Property 60368 photo 3
Property 60368 photo 4

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the area of ​​Paleo Faliro

(Apartment F3)

Pre-installation of alarm and solar water heater

Delivery 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 6198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65769
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 4365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52069
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
473 000 € 4592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58956
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
485 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66050
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
560 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53010
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა