550 000 € 370 000 €
1713 €/m²
Property 14806 photo 1
Property 14806 photo 2
Property 14806 photo 3
Property 14806 photo 4
Property 14806 photo 5
Property 14806 photo 6
Property 14806 photo 7
Property 14806 photo 8
Property 14806 photo 9
Property 14806 photo 10
Property 14806 photo 11
Property 14806 photo 12
Property 14806 photo 13
Property 14806 photo 14
Property 14806 photo 15
Property 14806 photo 16
Property 14806 photo 17
Property 14806 photo 18

Details

  • აშენების წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 216 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 5 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, 2 სამზარეულო, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The apartment is located in the center of Athens. 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
460 000 € 3833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44105
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
597 000 € 2926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50958
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 5454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57679
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
525 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44830
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა