Property 62036 photo 1
Property 62036 photo 2
Property 62036 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 265 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ.

The plot is located in the Glyfada area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
630 000 € 2520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58136
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30323
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
800 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13691
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
670 000 € 893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59219
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46661
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5797
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
640 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63596
  • ფართი 349 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა