Property 58091 photo 1
Property 58091 photo 2
Property 58091 photo 3
Property 58091 photo 4
Property 58091 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 127 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in Glyfada area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
855 000 € 7008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64945
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 7459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64957
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
840 000 € 6315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65020
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 5507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65052
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 9022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65204
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 030 000 € 6688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65335
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 015 000 € 6766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65336
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 136 000 € 7282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65347
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65652
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 6198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65769
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა