Property 57670 photo 1
Property 57670 photo 2
Property 57670 photo 3
Property 57670 photo 4
Property 57670 photo 5
Property 57670 photo 6
Property 57670 photo 7
Property 57670 photo 8
Property 57670 photo 9
Property 57670 photo 10
Property 57670 photo 11
Property 57670 photo 12
Property 57670 photo 13
Property 57670 photo 14

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბარბექიუს ზონა, გათბობა.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65669
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60368
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
411 000 € 4670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58959
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 7241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65475
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58949
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62111
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 4216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65229
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა