Property 62111 photo 1
Property 62111 photo 2
Property 62111 photo 3
Property 62111 photo 4
Property 62111 photo 5
Property 62111 photo 6
Property 62111 photo 7
Property 62111 photo 8
Property 62111 photo 9
Property 62111 photo 10
Property 62111 photo 11
Property 62111 photo 12
Property 62111 photo 13
Property 62111 photo 14
Property 62111 photo 15
Property 62111 photo 16
Property 62111 photo 17
Property 62111 photo 18
Property 62111 photo 19
Property 62111 photo 20
Property 62111 photo 21
Property 62111 photo 22
Property 62111 photo 23
Property 62111 photo 24
Property 62111 photo 25

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 16000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 125 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა.

The apartment is located in the Nea Kifisia area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 3762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65793
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65643
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 5
იყიდება
294 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65766
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60035
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა