Property 61523 photo 1
Property 61523 photo 2
Property 61523 photo 3
Property 61523 photo 4
Property 61523 photo 5
Property 61523 photo 6
Property 61523 photo 7
Property 61523 photo 8
Property 61523 photo 9
Property 61523 photo 10
Property 61523 photo 11

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 12830 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 91 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in the Gerakas area

Large balconies all around

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66061
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 5
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2872 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63021
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65944
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
263 000 € 5977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65216
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 500 € 6353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63008
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა