Property 58959 photo 1
Property 58959 photo 2
Property 58959 photo 3
Property 58959 photo 4
Property 58959 photo 5
Property 58959 photo 6
Property 58959 photo 7
Property 58959 photo 8
Property 58959 photo 9
Property 58959 photo 10
Property 58959 photo 11
Property 58959 photo 12
Property 58959 photo 13
Property 58959 photo 14
Property 58959 photo 15
Property 58959 photo 16
Property 58959 photo 17
Property 58959 photo 18
Property 58959 photo 19
Property 58959 photo 20
Property 58959 photo 21
Property 58959 photo 22
Property 58959 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65643
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 5
იყიდება
584 000 € 6790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65344
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60362
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
419 000 € 5513 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57983
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66061
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 5
იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
416 000 € 4378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58953
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60109
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა