1 700 000 €
2017 €/m²
Property 41086 photo 1
Property 41086 photo 2
Property 41086 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 5400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

There is offered for sale a 6-storey building in Athens, in the city center in the Keramikos area.

The building, with an area of 843 square meters, was built in 2010.
Basement: 140 sq.m
Ground floor: 1 store with an area of 135 sq.m
mezzanine: 99 sq.m
First floor: 99 sq.m
Second floor: 99 sq.m
Third floor: 99 sq.m
Fourth floor: 99 sq.m
Fifth floor: 75 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 6769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49126
  • ფართი 325 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 700 000 € 1588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62169
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7600 m
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63785
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4750 m
იყიდება
1 860 000 € 4087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11421
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30035
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 740 000 € 3163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37389
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 460 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37499
  • ფართი 1460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
1 450 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58534
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23067
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
2 100 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65846
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა