213 000 €
866 €/m²
Property 61101 photo 1
Property 61101 photo 2
Property 61101 photo 3
Property 61101 photo 4
Property 61101 photo 5
Property 61101 photo 6
Property 61101 photo 7
Property 61101 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15,5 km

სერვისი

  • Access
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 246 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

For sale: a commercial store with a ground floor of 123 sqm and a basement of 123 sqm. The basement has two entrances. The property has three-phase electricity, and it was previously used as a bank.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
270 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52304
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
228 000 € 2257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58889
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
197 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8526
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64649
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
235 000 € 1146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50990
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
208 000 € 1518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64569
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა