Property 56713 photo 1
Property 56713 photo 2
Property 56713 photo 3
Property 56713 photo 4
Property 56713 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 230 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

A professional space of 230 sq.m., located very close to the Railway Station of Thessaloniki, is for sale.

The property is extended in three levels :

1. An underground level of 92 sq.m.

2. A ground level of 100 sq.m. 

3. A mezzanine of 38 sq.m.

It is ideal for hosting any type of business as well to be transformed into autonomous residencies.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8846
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
145 000 € 906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
197 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8526
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
160 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56713
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
208 000 € 1518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64569
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
165 000 € 1650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა