Property 57046 photo 1
Property 57046 photo 2
Property 57046 photo 3
Property 57046 photo 4
Property 57046 photo 5
Property 57046 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

Construction is not allowed on this plot.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65416
  • ფართი 100188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65534
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
40 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65486
  • ფართი 5664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
330 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65144
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
2 935 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64251
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
194 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65233
  • ფართი 2005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 622 m
იყიდება
350 000 € 221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64295
  • ფართი 1580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m

სიახლეების დაგზავნა