Property 65144 photo 1
Property 65144 photo 2
Property 65144 photo 3
Property 65144 photo 4
Property 65144 photo 5
Property 65144 photo 6
Property 65144 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For Sale – 5,000 sq.m. Plot with Sea & Mountain Views – Gouves

A large 5,000 sq.m. fully fenced plot is for sale in the beautiful area of Gouves, offering unobstructed sea and mountain views. The plot includes a legalized 60 sq.m. house and is in the process of obtaining a building permit for four additional houses with a total area of 260 sq.m.

🌿 Plot Features:

  • Large 5,000 sq.m. plot, fully fenced with reinforced concrete
  • Private borehole, 60 m deep
  • Two water tanks (30,000L & 35,000L)
  • Access to water and electricity
  • Septic tank

🏗️ Development Potential:

  • In the process of obtaining a permit for 4 additional houses totaling 260 sq.m.
  • Excellent investment or expansion opportunity

🌊 View & Location:

  • Unobstructed sea and mountain views
  • Quiet and private environment

📍 Distances:

  • 2.8 km from the sea
  • 17 km from Heraklion International Airport

Ideal For:

  • Permanent residence
  • Holiday home
  • Excellent investment opportunity

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
400 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51471
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 836 m
იყიდება
350 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56280
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
278 000 € 351 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50170
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
299 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40594
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38847
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
450 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38248
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა