400 000 €
173 €/m²
Property 32656 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 24000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2305 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

The plot is located in the area of Agios Stefanos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
380 000 € 577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64576
  • ფართი 658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
460 000 € 1602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48674
  • ფართი 287 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38693
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
420 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56996
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
450 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23196
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
440 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60631
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
440 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57399
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m

სიახლეების დაგზავნა