Property 39456 photo 1
Property 39456 photo 2
Property 39456 photo 3
Property 39456 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 608 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 243 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

Plot with permission to build 243 sqm. max

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42779
  • ფართი 439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52084
  • ფართი 243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
65 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18508
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56828
  • ფართი 3999 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57113
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 837 m
იყიდება
75 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42790
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56829
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა