Property 37925 photo 1
Property 37925 photo 2
Property 37925 photo 3
Property 37925 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 19700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 400 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 160 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
58 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52387
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32785
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
60 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42779
  • ფართი 439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
70 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42792
  • ფართი 9519 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5771
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
50 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39460
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
68 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52386
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m

სიახლეების დაგზავნა