Property 39139 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 29000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2108 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

It is also available for sale in parts

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35883
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56754
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
48 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34180
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
65 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36882
  • ფართი 5235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
70 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64068
  • ფართი 5172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13132
  • ფართი 496 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
48 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34186
  • ფართი 399 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m

სიახლეების დაგზავნა