75 000 €
17 €/m²
Property 56833 photo 1
Property 56833 photo 2
Property 56833 photo 3
Property 56833 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4265 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
91 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39531
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
110 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32315
  • ფართი 4670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
70 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64068
  • ფართი 5172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
100 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57162
  • ფართი 1471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56830
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65845
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა