80 000 €
17 €/m²
Property 35883 photo 1
Property 35883 photo 2
Property 35883 photo 3
Property 35883 photo 4
Property 35883 photo 5
Property 35883 photo 6
Property 35883 photo 7
Property 35883 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
74 800 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64677
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
107 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50089
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
85 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46630
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14400 m
იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56832
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54330
  • ფართი 28752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
100 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49098
  • ფართი 2375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა